Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání

Drobečková navigace

Úvod > Život v obci > Aktuality, hlášení, oznámení a zprávy z obce > Aktuality > Nabídka - Jarní příměstský lyžařský tábor na Hrubé Vodě

Nabídka - Jarní příměstský lyžařský tábor na Hrubé VoděDatum konání:
3.2.2020
Datum ukončení:
7.2.2020

Máte doma zkušeného lyžaře, nebo chcete, aby se vaše dítě naučilo lyžovat? V tom případě pro vás máme tip na jarní prázdniny v podobě
JARNÍHO LYŽAŘSKÉHO PŘÍMĚSTSKÉHO TÁBORU.
Naši zkušení instruktoři se postarají, aby děti tábor prožily aktivně a naučily se spoustě nových věcí. To vše v kolektivu svých vrstevníků.
Navíc děti z Mikroregionu Bystřička mohou využít dotované ceny díky projektu MAS Bystřička pro děti a rodiče.

Bydlíte v této lokalitě:
Bukovany, Bystrovany, Daskabát, Doloplazy, Hlubočky, Mrsklesy, Přáslavice, Svésedlice, Tršice, Velká Bystřice nebo Velký Újezd?

Využijte DOTACI z projektu MAS Bystřička pro děti a pro rodiče na příměstský tábor!

Pokud přemýšlíte nad tím, jak by vaše děti prožily jarní prázdniny co nejaktivněji a zároveň se přiučily něčemu novému, máme pro vás to pravé! JARNÍ LYŽAŘSKÝ PŘÍMĚSTSKÝ TÁBOR!

Jak vypadají dny na táboře?

Instruktoři si děti převezmou ráno ve ski-areálu Hrubá Voda. Celé dopoledne probíhá blok výuky lyžování. V teplých prostorách je pro děti připraven oběd a relax v podobě výtvarných dílen.  Spoustu zábavy si poté všichni užívají při skupinových hrách a soutěžích v zasněžené krajině.  Poslední den tábora děti zažijí cirkus dovednostních disciplín na sněhu i blátě. Příjemně unavené děti instruktoři předají ve ski-areálu zpět rodičům.

Jarní lyžařský tábor - Hrubá Voda.jpg